© 2017 Izabela Marcinkiewicz

Wstęp do mojej książki ZMIANA

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Wstęp do mojej książki ZMIANA

Kilka słów o mnie
Nie jestem pisarką, nie miałam ambicji nią zostać, jednak czasem przychodzi moment, że zbiera się w człowieku masa przemyśleń i wtedy zabiera się do pisania. Najpierw dla siebie, do szuflady, bo nie ma z kim porozmawiać. Zdrowiej jest wyrzucić pewne myśli z siebie, ulżyć sobie, jednocześnie „przemielić” pewne wydarzenia jeszcze raz, przeanalizować na spokojnie. Na pewno jest to lepsze rozwiązanie niż szukanie ukojenia w alkoholu, czy innych używkach, które działają doraźnie, pogłębiając destrukcję życia.
Książka? Powstała w jednym z najtrudniejszych dla mnie momentów życia. Miałam nadzieję, że ten moment, (który otworzył stare rany) nigdy się nie pojawi, że nigdy nie zapuka do moich drzwi. Porzucenie, samotność, mierzenie się samemu z problemami, zły stan psychiczny i rozwód ciągnący się miesiącami.

A co dalej? zapraszam do czytania…
zobacz na

www.izabelaolchowiczmarcinkiewicz.pl
www.zmiana.eu

Zapraszam

do ksiazki

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nigdy nie jest publikowany ani udostępniany.

Możesz użyć następujących znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×